بازیابی رمز عبور پیج اینستاگرام با وب سایت

در این مقاله از دسته بندی شبکه‌های اجتماعی در مورد نحوه بازیابی و ریست پسورد و رمز اکانت خودمان در برنامه اینستاگرام صحبت میکنیم سعی شده تمامی مراحل با عکس آموزش داده شود تا مشکلی برای اینکار شما عزیزان نداشته باشید.

خب شما عزیزان برای اینکار یعنی ریکاوری و برگشت صفحه اینستاگرام که فعلاً به دلایلی به آن دسترسی ندارید هم از طریق سایت رسمی اینستاگرام و هم از طریق اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام که بر روی گوشی تلفن همراه شما نصب است می‌توانید اقدام کنید و به راحتی هر چه تمام تر اینکار را انجام دهید

روش‌های مختلفی برای بازیابی رمز عبور پیج اینستاگرام شما وجود دارد که ما امروز در مجله فندک می‌خواهیم از طریق وبسایت اینستاگرام وارد عمل شیم. سعی میکنم در این آموزش راحت ترین راه را برای انجام اینکار خدمت شما بیان کنم.

روش استاندارد بازیابی پسورد پیج اینستاگرام

این نکته را خدمت شما عزیزان عرض کنم که سایر روش‌ها زیاد تفاوت آنچنان عجیب غریبی ندارند و اگر شما اصول کار را یاد بگیرید برایتان فرقی ندارد که مثلاً پس فردا برنامه اینستاگرام اگر آپدیتی هم بدهد و پنل یا رابط کاربریش را تغییر دهد برای شما که مسیر درست اینکار را یاد گرفته‌اید به راحتی هر کاری برایتان امکان‌پذیر است.

بازیابی پسورد پیج اینستاگرام

در قدم اول پس از فراموشی رمز عبور اکانت در اینستاگرام باید مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود را باز کرده و عبارت instagram را جستجو کنید اولین سایتی که در گوگل نمایان می‌شود که سایت رسمی شبکه اجتماعی و ارتباطی اینستاگرام است روی آن کلیک کرده و وارد آن شوید.

در مرحله بعد باید وارد بخش لاگین یا همون وارد شدن به اکانت خود شوید یعنی همان بخشی که از شما رمز و نام کاربری را می‌خواهد و شما در آن قسمت نیاز نیست کار خاصی را انجام دهید فقط کافی هست یه مقدار به اطراف آن فرم نگاه کنید که عبارت forgot password را خواهید دید روی آن کلیک کنید تا به بخش جدید هدایت شوید.

این قسمت خیلی مهم هست در‌واقع بهتر بگویم کار اصلی در این بخش صورت می‌گیرید جایی که یک فرم مقابل شما به نمایش گذاشته می‌شود که از شما سایت اینستاگرام که در مرحله قبل بهش اعلام کردید در ورود خود به پیج دچار مشکل شدید از شما می‌خواهد که به اختیار یکی از اطلاعاتی که اکانت خود به یاد دارید مثل نام کاربری اکانت یا ایمیلی که باهش پیج ساختید یا شماره همراه خود که صفحه اینستا را با آن تأیید و احزار هویت کردید را به دلخواه وارد کنید.

دقت داشته باشید اگر در این قسمت نام کاربری اکانت خود یا ایمیلی را که روی حساب خود تنظیم کرده باشید سایت اینستاگرام به ایمیل شما پیامی را ارسال می‌کند و درآنجا ادامه ماجرا را می‌توانید دنبال کنید ولی اگر شماره تلفنی را وارد کنید برای شما پیامکی ارسال می‌کند که حاوی لینک هست و ادامه قضایا…

نحوه ریکاوری رمز عبور اکانت اینستاگرام

اگر از راه اول پیش برید یعنی نام اکانت یا ایمیل خود را وارد کنید باید به صندوق دریافتی ایمیل خود مراجعه کنید تا پیامی که از اینستاگرام برای شما ارسال می‌شود را مشاهده و اقدام‌های لازم را برای بازیابی رمز عبور پیج اینستاگرام خود انجام دهید.

وقتی ایمیلی که از طرف سایت شرکت اینستاگرام برای شما ارسال شده است را باز کنید در آن یکسری توضیحات همراه با کادری معمولاً آبی رنگ که درونش عبارت Reset password نوشته است کلیک کنید تا به صفحه ریست پسورد اکانت خود بروید.

در اینجا از شما پسورد و رمزی جدید می‌خواهد که بر روی پیج اینستا خود قرار دهید حواستان باشد از رمز تکراری استفاده نکنید سعی کنید رمز انتخابی تعداد کاراکتری زیادی داشته باشد و ترکیبی از حروف بزرگ کوچک و اعداد و عبارات نگارشی باشد در این فرم باید دو بار رمز تازه را وارد کنید تا توسط اینستاگرام تأیید شود.

پس از اینکار به شما تبریک می‌گویم شما موفق شدید پسورد پیج اینستاگرام خود را تغییر دهید حالا بودن مشکل می‌توانید در اکانت خود در این شبکه اجتماعی محبوب لاگین کنید و از استفاده آن لذت ببرید.

مقاله نکات مهم قبل از خرید پیج اینستاگرام را مطالعه بفرمایید. تا در هنگام خربد یا فروش اکانت برنامه اینستاگرام در اینترنت مشکلی برای شما پیش نیاید و در دام کلاه برداران مجازی نیافتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *