برنامه واتساپ جی بی
  1. خانه
  2. اینترنت و شبکه های اجتماعی
  3. واتساپ جی بی چیست / نحوه دانلود جی بی وات ساپ جدید
اینترنت و شبکه های اجتماعی

واتساپ جی بی چیست / نحوه دانلود جی بی وات ساپ جدید

به نام پروردگار یکتا امروز در خدمت شما کاربران همراه مجله کاربردی فندک هستیم و می‌خواهیم در مورد وات ساپ جی بی صحبت کنیم که ظاهراً محبوبیت زیادی را امروزه پیدا کرده و دلیلش هم این تغییرات و امکانات زیاد و کاربردی هست که به واتساپ اضافه کرده و آنرا…

دوره‌های در تخفیف

عجله کن! تکرار نمی شه…

به نام پروردگار یکتا امروز در خدمت شما کاربران همراه مجله کاربردی فندک هستیم و می‌خواهیم در مورد وات ساپ جی بی صحبت کنیم که ظاهراً محبوبیت زیادی را امروزه پیدا کرده و دلیلش هم این تغییرات و امکانات زیاد و کاربردی هست که به واتساپ اضافه کرده و آنرا از حالت خشک و سادگی زیاد خارج کرده است.

GBWhatsApp در‌واقع همان روی بستر های واتساپ اصلی و اورجینال استفاده می‌کند و بهتر بگویم یک رنگ و لعاب جدیدی به آن اضافه شده است که میشه گفت جی بی واتساپ یک پوسته و روکش جذاب و پر امکانات بر روی واتساپ است که با رنگ‌های قرمز و آبی هم در دسترس است.

یکسری از ویژگی‌ها و مزیت‌هایی که در نسخه های جدیدتر برنامه واتساپ جی بی به آن اضافه شده و شما با دانلود آن از مرجع معتبر و مستقیم و نصب آن در کنار واتس آپ اصلی در گوشی تلفن خود می‌توانید از آن استفاده کنید.
در اینجا من برای مثال هم که شده تعدادی از این آپشن ها و قابلیت‌های این پیامرسان را خدمت شما عرض می کنم.

قابلیت ها و امکانات اصلی واتساپ جی بی

  • دارای مخفی و پنهان کردن آخرین زمان بازدید
  • گزینه های اضافه شده برای حفظ حریم خصوصی افراد
  • امکان قرار دادن رمز عبور در برنامه برای ورود به واتس آپ
  • قابلیت ارسال فیلم و ویدئو با حجم و اندازه 50 مگابایت به جای 16 مگابایت
  • امکان ارسال کلیپ های صوتی به اندازه 100 مگابایت به جای 16 مگابایت
  • قابلیت فرستادن تصاویر و عکس هایی با حجم و کیفیت بالا

من در اینجا فقط تعدادی از این قابلیت‌ها و ویژگی‌های واتساپ جی بی را خدمت شما عزیزان عرض کردم و قطعاً با هربار آپدیت شدن و آمدن نسخه های جدیدتر طبیعتاً شاهد بهبود ها و اضافه شدن امکانات زیادتری به این نرم‌افزار هستیم.

برنامه واتساپ جی بی

از توجهات زیادی که به این برنامه شده می‌توان به این امکان که میتوان همزمان چندین اکانت و حساب کاربری را در آن داشت و مدیریت کرد نام برد قابلیتی که در تلگرام هم موجود هست و این موارد بالا و همچنین چیزهای دیگر باعث شده عده‌ای این پیامرسان واتس اپ جیبی را رقیبی برای تلگرام بدانند

ولی اگر نظر شخصی من را در این رابطه بخواهید باید بگویم بعید است که چنین برنامه‌ای در چنین ابعادی روزی به گرد نرم‌افزاری قدرتمند و توانا مثل تلگرام برسد.

در مورد بحث مهم و حساس امنیت اینجور پیامرسان ها صحبت کنیم که باید بگویم اگر یادتان باشد زمانی که اپلیکیشن محبوب تلگرام که اومد بعدش سیل عظیمی از نرم‌افزار های تلگرام نما با پوسته ها و ظاهر های متفاوت ظاهر شدند و شروع به خدمات و سرویس دهی می‌کردند

از همون موقع هم سر امنیت این‌ها همیشه بحث و جدال بود و عده‌ای عقیده داشتند که اینجور پیام رسان ها که بر بستر یک برنامه دیگه و با تم و پوسته متفاوت قرار دارند زیاد اعتماد و حسابی بهشون نیست که با‌گذشت زمان و اتفاقاتی که این چند مدت در فضای مجازی کشور افتاد نشان داد که این ادعا ها و صحبت‌ها خیلی هم دور از واقعیت نیست.

پیشنهاد من به شما دوستان این است که همیشه از هر برنامه‌ای که استفاده می‌کنید که حالا چه پیامرسان باشد یا شبکه اجتماعی و … در مورد آن نرم‌افزار تحقیقی انجام دهید و صرفاً با نظر افراد مختلف در مورد آن برنامه اقدام به نصب و استفاده از آن نکنید.

یه مورد دیگه هم که خیلی مهم‌تر از ماهیت خود آن پیامرسان هست اینکه آن را از مراکز و منبع معتبر دانلود و استفاده کنید و از هر سایت و کانال تلگرام و واتساپ و… نرم‌افزار دانلود نکنید چون هر لحظه امکان جاسوسی و سرقت اطلاعات شما وجود دارد. امیدورام از مطالعه این مقاله که صرفاً در مورد واتساپ جی بی و همچنین یه توضیحات کلی در مورد هر پیامرسان و شبکه اجتماعی داده شد نهایت استفاده را کرده باشید.