معرفی شغل برنامه نویسی
  1. خانه
  2. کسب و کار اینترنتی
  3. همه چیز در مورد شغل برنامه نویسی
کسب و کار اینترنتی

همه چیز در مورد شغل برنامه نویسی

امروزه یکی از مشاغلی که بسیار پرطرفدار و محبوب شده است و افراد بسیار زیادی را به سمت خود کشیده شغل برنامه‌نویسی است. این امر در گذشته شاید عجیب به نظر می‌رسید که شخصی مثلاً کنار ساحل بنشیند و تنها با داشتن یک لپ تاپ بتواند کسب و کار دلخواه…

دوره‌های در تخفیف

عجله کن! تکرار نمی شه…

امروزه یکی از مشاغلی که بسیار پرطرفدار و محبوب شده است و افراد بسیار زیادی را به سمت خود کشیده شغل برنامه‌نویسی است. این امر در گذشته شاید عجیب به نظر می‌رسید که شخصی مثلاً کنار ساحل بنشیند و تنها با داشتن یک لپ تاپ بتواند کسب و کار دلخواه خود را از ایده تا پیاده‌سازی آن را مدیریت کند.

برای اینکه شما یک برنامه‌نویس کامپیوتر شوید باید مسیری را طی کنید که متفاوت از هر شغل دیگری است و همین مورد باعث جذابیت آن می‌شود. به نظر من برنامه‌نویس واقعی شخصی هست که برای حل مسأله آمده است و چنان ذهن خلاقی دارد که در حل امور خیلی به او کمک خواهد کرد.

چالش‌های شغل برنامه نویسی

شاید پیش خیلی از افراد تا اسم چالش و مسأله میاد سریعاً به فکر یه دردسر خاصی می‌افتد که تا آن را حل نکنند موفق نخواهند شد. به نظرم این دیدگاه درست نیست و کسانی که برنامه‌نویسی را به عنوان شغل انتخاب می‌کنند باید چالش را به عنوان قفلی در نظر بگیرند که با باز کردن آن به کلی فرصت‌های جدید دست پیدا خواهند کرد.

مثلاً یکی از مواردی را که افراد درجایگاه شغل برنامه‌نویسی به عنوان چالش در نظر می‌گیرند توانایی بروز بودن و یادگیری مداوم هست که شاید این امر برای عده‌ای سخت و دشوار باشد. برای همین هست که می‌گوییم مسیر برنامه‌نویس شدن متفاوت‌تر از هر شغل دیگری هست.

معرفی شغل برنامه نویسی

میزان درآمد شخص برنامه نویس

دوستان باید توجه کنند که درآمد هیچ شخصی را کسی نمی‌تواند تعیین کند و همه چی به شما و توانایی خودتان بستگی دارد. بنده به شخصه افرادی را می‌شناسم که بدون داشتن تحصیلات آکادمی و با یک شغل ساده درآمدی چندین برابر از یکسری از دکتر و مهندس‌ها دارند.

در نهایت اگر می‌خواهید در شغل برنامه‌نویسی فعالیت کنید باید خوب درباره این شغل و همچنین انتخاب حوزه کاری تحقیق کنید و بعدش با قدرت شروع کنید که بتوانید به دستاورد‌های زیادی در این زمینه برسید. دوستتون دارم و موفق باشید.