آموزش کامپیوتر برای همه (واجب)

کامل‌ترین دوره آموزشی کامپیوتر به زبان ساده به لطف الله از سطح مقدماتی تا کاملاً پیشرفته برای یادگیری مبتدیان می‌باشد. امیدوارم همه کاربران از این آموزش ها نهایت استفاده را ببرند و با تمرین و تلاش بی وقفه به هر آنچه که دوست دارند برسند.

تعداد جلسات :

40 جلسه

تعداد دانشجویان :

413+

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
هزار تومان345
شروع کنید

داستان شکل گیری دوره آموزش کامپیوتر از این قرار هست که در پایین می خوانید. بنده امیدوارم با خواندن این موارد یک تصمیم جدی برای افزایش سواد و دانش کامپیوتری خود بردارید و چندی بعد به خود ببالید که برای یادگیری خود زمان گذاشیتد و متفاوت از سایرین عمل کردید و لذتش را بردید.

من همیشه وقتی می‌دیدم افرادی که در کار با کامپیوتر و حتی با گوشی موبایلشان که آن هم یه جورایی کامپیوتر جیبی و همراه محسوب میشه مشکل دارند با خودم میگفتم که ای کاش آموزشی بود که از پایه تمام موارد لازم را به آن افراد یاد می‌داد. و افسوس خوردم که ای کاش چند سال پیش کسی بود و این موارد را به من آموزش می‌داد تا چند سال از وقتم صرف یادگیری این موارد نشود.

سرانجام خودم تصمیم گرفتم که پا پیش بگذارم و بهترین دوره آموزشی کامپیوتر را که تمام افراد به خصوص کودکان و نوجوانان بتوانند از آن استفاده کنند را آماده و پیاده‌سازی کنم.

خب نشستم و طراحی اسلاید های آموزشی را شروع کردم و با خودم هر لحظه یادآور میشدم که محمدرضا تو باید آموزشی را بسازی که از ب بسم الله شروع شود و هیچ چیز را از قلم نندازی یعنی دوره آموزش مجازی کامپیوتری را بسازی که به قول معروف از مبتدی تا پیشرفته باشه.

اوایل کار به همین صورت پیش رفت و هر آنچه که افراد در گام اول نیاز داشتند را شروع به تدریس کردم و بعد از مدتی متوجه شدم اصلاً دنیای کامپیوتر و زبان انگلیسی به هم وابسته هستند و نمی‌شود که کسی کار با کامپیوتر را بلد باشد ولی سواد مناسبی از درک عبارات انگلیسی و لغات کاربردی کامپیوتر نداشته باشد.

با خودم گفتم که به تو چه… خب خودشان بروند کلاس زبان انگلیسی و هر آنچه که دوست دارند یاد بگیرند. ولی باز دلم راضی نشد و با خودم گفتم که چه بهتر آموزش زبان انگلیسی را هم در ابتدای این پکیج آموزشی قرار دادم.

تقریباً میشه گفت حدود دو ساعت اول آموزش را ما در مورد زبان انگلیسی مختص کامپیوتر صحبت میکنیم. این شد که من کلاً تصمیم گرفتم حالا برای اینکه شما زبان را یاد گرفتید بیایم و اکثر اسلاید های آموزشی را به زبان انگلیسی آماده کنم.

در ضمن می دانستید اکثر اسلاید های این دوره به زبان انگلیسی هست؟

واقعاً : جدی میگی …
بله. درست متوجه شده‌اید برای همین گفتم این دوره طبق سرفصل های بین الملی هست.
حالا شاید در ذهن شما یک تناقضی به وجود بیاد. از یک طرف میگی اکثر مردم می‌توانند از آموزش‌ها استفاده کنند و الان که میگی آموزش به این شکله حالا قضیه چیه؟

بله دوست عزیز باز هم میگم این دوره برای همه کاربرد داره یا بهتره بگم واجبه چون اگر شما این موارد را بلد نباشید در این دوره زمونه تقریباً بی‌سواد محسوب می‌شوید و در اکثر کار ها محتاج دیگران هستید.

در مورد سختی زبان انگلیسی هم بهتون بگم که هیچ مشکلی نیست و من به صورت گام به گام آموزش‌ها را پیش میبرم و هر کجا که نیاز بود توضیح بیشتری هم ارائه دادم.

آموزش کامپیوتر از صفر

اکثر کسانی که میخواهند آموزش دیدن کامپیوتر را شروع کنند مبتدی هستند که تا به حال هیچ آشنایی از کامپیوتر ندارند و دوست دارند با یک پکیج آموزشی به صورت کامل از مبتدی تا پیشرفته کامپیوتر را یاد بگیرند.

اینکه شما صرفاً بتوانید با کامپیوتر کار کنید دلیلی بر داشتن سواد کامپیوتری نیست در واقع ما به کسی میگوییم که کار با کامپیوتر بلد است که در مواقعی که حتی مشکلی برای کامپیوتر پیش آمد بتوانند آن را عیب یابی و برطرف کند که ملتزم داشتن دانش عمیق و پایه نسبت به موضوعات کامپیوتر است.

ما در آموزشی که برای شما تدارک دیده ایم به هر آن چیزی که شما در آینده به آن نیازمندید فکر کرده‌ایم و برای آن به بهترین وجه ممکن طراحی آموزشی را قرار داده‌ایم.

دلیل اینکه افراد مبتدی بسیار دنبال یک دوره آموزشی کاملی هستند که از سطح بسیار پایه و مقدماتی کامپیوتر را به آنها یاد دهد این است که آنها دانش خود را در حد صفر می دانند و اگر شخص مدرس موضوعات پیچیده را تدریس کند آنها به کلی گیج می‌شوند و چیزی نمی فهمند البته حق هم دارند چون کسی که قبلاً با کامپیوتر کار کرده و مقداری آشنایی دارد راحت تر می تواند یاد بگیرد تا کسی که هیچ چیز از کامپیوتر نمی داند و در عمر خود آموزشی در این رابطه ندیده است.

دوستان اوایل کار شاید فکر کنید که چطور میشه و با این سبک یادگیری صفر تا صدی کامپیوتر برایتان سخت است ولی بهتون قول میدم اگر ادامه دهید و با شور و اشتیاق آموزش‌ها را دنبال کنید به سر حدی از توانایی می‌رسید که خودتان هم باورش نمی‌کنید و اینقدر دانش شما در زمینه کامپیوتر افزایش پیدا می‌کند که هیچ ربطی به گذشته‌تان ندارید.

این مورد مثل چی می‌ماند اگر یاد داشته باشید در دوران کودکی بعضی غذا ها بودند که ما دوستشان نداشتم و میگفتیم تلخ و بد مزه هست و به ما می‌گفتند درسته که این خوشمزه نیست ولی خواص فراوان دارد و برای بدن مفید هست.

همین قضیه هم دقیقاً درباره جامعیت دوره آموزش کامپیوتر ما صدق می‌کند که شاید یه مقدار سخت و حجم مطالب زیاد و سنگین باشه ولی در عوض مشابه اش را هیچ کجا نمی‌توان یافت.

شما در‌واقع با تهیه این پکیج آموزشی کامپیوتر به زبان ساده به دنیایی از اطلاعات مهم و کاربردی دست پیدا می‌کنید که درک و نگاه شما را به این موضوعات به شکل کلی تغییر می‌دهد و پس از گذراندن این دوره متوجه می‌شوید که ده‌ها برابر آنچه را که برای شرکت در دوره هزینه کرده‌اید بدست آورده‌اید.

خب بگذارید به یکسری از سؤالات که شاید در مورد این دوره جامع آموزشی آنلاین وجود داشته باشه پاسخ دهم.

فرق سواد کامپیوتری کسی که در این دوره شرکت کرده با سایرین چیست؟

من فرض را بر این می‌گذارم که شما هیچی از کامپیوتر نمی‌دانید و مبتدی هستید و با این سرفصل های فوق‌العاده گام به گام تا درجه بالایی از دانش کامپیوتری دست پیدا می‌کنید و نکات کاربردی زیادی را یاد می‌گیرید.

این تفاوت بین کسانی که مباحث این دوره را یاد گرفتند و با کسانی که برای یادگیری خود ارزش قائل نبودند زمانی آشکار می‌شود که هر دو طرف ماجرا بخواهند مثلاً یادگیری ویندوز را شروع کنند. آن وقت هست که شخص بی‌سواد و با سواد قابل مقایسه نیستند و شخصی که پیشنیاز ها را طی نکرده در هر مرحله از نصب ویندوز تا گرفته تا کار با آن دچار ابهام و سردرگمی به سر می‌برد و همیشه نیازمند کسی هست که مشکل هایش را برطرف کند چون با اصول کار آشنا نیست و نمی‌داند که این کامپیوتر ویندوزی چطور کار می‌کند.

این دوره آموزشی کامپیوتر بیشتر مناسب چه افرادی هست؟

عزیزان تمرکز و اهداف اصلی این دوره به شکلی هست که افرادی که صفر هستند و هیچ پیش‌زمینه ای ندارند بتوانند با قدم‌های درست وارد دنیای تکنولوژی و کامپیوتر شوند. پس افرادی که با کامپیوتر کار می‌کنند و در دنیای دیجیتال می‌توانند مسائل خود را حل کنند شاید نیاز به مطالعه این دوره نداشته باشند. البته یادگیری همیشه باعث پیشرفته و در صورت تمایل می‌توانید ثبت نام کنید.

آیا در آموزش کامپیوتر، سیستم عامل ویندوز هم تدریس می‌شود؟

توجه کنید این دوره آموزش کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته هست و هیچ ارتباطی با آموزش ویندوز ندارد. درواقع این سرفصل ها پیش نیاز تمام دوره های آموزشی هست و کسی که می‌خواهد یادگیری کامپیوتر را به شکلی ساده و روان شروع کند باید از این دوره استارت کار خود را بزند.

پس در نتیجه الان می‌فهمیم این دوره پیش نیاز کار با ویندوز هست و بعد از گذراندن این سرفصل ها شما به راحتی می‌توانید یادگیری ویندوز را به عنوان گام بعدی شروع کنید.

فرق این پکیج آموزش کامپیوتر با سایر دوره ها در چیست؟

در جواب باید بگویم این سرفصل های آموزشی به شکلی طراحی شدند که مشابه اش در هیچ کجای دنیا برای افراد مبتدی نمی‌توان پیدا کرد. ما در این دوره به فراتر از آنچه که شما برای درک درست موضوعات نیازمندید فکر کرده ایم و محصولی را ساختیم که یک جادوی آموزشی هست.

همچنین مباحث این دوره مبانی کامپیوتر به زبان ساده و کاملاً کاربردی بیان شده هست و شما از پایه با اکثر مفاهیم آشنا خواهید شد. ولی باز انتخاب با شما است که با هزینه‌های چند برابری و بدون اطمینان از داشتن از کیفیت آموزش در کلاس‌ها و دوره های دیگه شرکت کنید و خودتان مقایسه کنید و به آنچه که دوست دارید و حس شما می‌گوید بی درنگ عمل کنید.

بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر را از کجا پیدا کنم؟

ببینید به قول معروف هیچ ماست فروشی نمی‌گوید که ماست من ترش هست و هر شخصی تبلیغ محصول خود را می‌کند پس شما فقط خودتان هستید که باید انتخاب درستی را داشته باشید و همه جوانب را بررسی کنید.

ما در مجله فندک این ادعا را داریم که برای شخصی که صفر و مبتدی هست و تا به حال اصلاً کامپیوتر به گوشش نخورده پکیجی را طراحی کردیم که به شما قول می‌دهم با این سرفصل ها و با این قیمت بسیار مناسب در حد یک ( وعده شام ) هیچ آموزشی را در سطح اینترنت نمی‌توانید پیدا کنید.

آیا آموزش کامپیوتر، برای کودکان هم کاربردی دارد؟

بار ها گفتم که اصلاً فرقی ندارد هر شخصی که چه کودک و یا نوجوان و یا هر کسی با هر سن و سالی که هستید و تمایل دارید که در خانه و با بیشترین آرامش و با کمترین قیمت و با این شرایطی که ما گذاشتیم واقعاً بهترین انتخاب را برای یادگیری شما محیا کردیم تا با خیال راحت آموزش ببینید.

مزیت‌ها و معایب دوره ها و پکیج های رایگان آموزشی کامپیوتر چیست؟

خب به نظرم تنها مزیت و نکته مثبت اینجور آموزش‌ها رایگان بودنش هست که شاید برای بعضی‌ها جالب باشد.

اما اگر آموزش‌ها کیفیت لازم را نداشته باشد آن وقت چی؟ یا مثلاً اگر سرفصل ها پراکنده و ناقص باشد و موارد تدریس شده در دنیای واقعی کاربرد نداشته باشند چی؟ در این صورت شما چیزی را از دست دادید که با هیچ چیز نمی‌توان آن را عوض کرد. بله زمان انسان با‌ ارزش ترین دارایی هر شخصی هست.

ولی واقعاً من درک نمی‌کنم یه عده‌ای از افراد را که حاضر نیستند برای آموزش و یادگیری خود هزینه کنند و آن وقت توقع دارند در جامعه به جایگاه مناسبی هم دست پیدا کنند.

بزارید یک مثال ساده براتون بزنم فرض کنید اصلاً شما همه چیز را رایگان یاد بگیرید آن وقت که چی تبدیل به شخصی می‌شوید که خیلی چیز ها می‌داند ولی هیچ فایده و کاربردی برایش ندارد.

دوست عزیز بزارید صادقانه به شما بگویم در این جهانی که ما زندگی می‌کنیم باید بهای هر چیزی که می‌خواهید داشته باشید را بپردازید و این قانون جهان است.

مطمئن باشید اگر شما برای چیزی بهایش را نپردازید هیچ‌کس در آینده بهای کالا و خدمات شما را نمی پردازد. چون این موارد جزو قوانین کیهانی هست و هر چیزی مشابه اش را جذب می‌کند.

پس حالا متوجه شدید که چقدر اهمیت دارد که هر چیزی را به شکل درست و طبیعی ازش استفاده کنیم تا بازخورد بدی در زندگی ما به وجود نیاید.

یه سؤالی که من از افرادی که دوست دارند همه چیز را به شکل رایگانش یاد بگیرند این هست که خب به فرض الان زرنگی کردی و بهای آن فلان دوره و یا پکیج آموزشی را نپرداختی. خب تا اینجا درست , به نظرت کجای دنیا را گرفتی!

آیا به نظرت می‌توانی فلان ماشین مدل بالا را هم رایگان بدست بیاری؟ یا می‌توانی آن خانه یا زمین چند هزار متری را بخری؟ یا می‌توانی به گران ترین شهر ها سفر کنی؟

خب فکر کنم جواب سؤال خودت را گرفته باشی شما در‌واقع آموزش میبینید که پیشرفت کنید و صاحب کسب و کاری شوید و به واسطه آن بتوانید درآمدی داشته باشید.

با این اوصاف به نظرتون با آموزش رایگان و بی کیفیت و یا استفاده از منابع آموزشی به صورت غیرمجاز و بدون آنکه هزینه آن را بپردازیم ما را به آن مقصود می‌رساند. حالابه نظر شما چه کسی زرنگ‌تر هست؟

برای درست شدن این سرفصل ها زحمت زیادی کشیده شده هست. خواهشمندیم قدر این محصول را بدانید چون فیلم های آموزشی موجود در آن را نمی توانید در هیچ کجا به صورت منظم و پیوسته بیاموزید بخاطر اینکه طراحی این دوره آنلاین واقعا چیز فوق العاده ای هست.
سرفصل های دوره را در جدول زیر و همچنین وضعیت ضبط قسمت های دوره را می توانید مشاهده فرمایید.

نام بخش زمان وضعیت
مقدمه دوره 23 دقیقه تکمیل شده
قسمت اول آموزش زبان 36 دقیقه تکمیل شده
قسمت دوم آموزش زبان 28 دقیقه تکمیل شده
قسمت سوم آموزش زبان 20 دقیقه تکمیل شده
قسمت چهارم آموزش زبان 25 دقیقه تکمیل شده
قسمت پنجم آموزش زبان 29 دقیقه تکمیل شده
نرم افزار و سخت افزار 16 دقیقه تکمیل شده
نرم افزار کاربردی و سیستمی 21 دقیقه تکمیل شده
سی پی یو در کامپیوتر 18 دقیقه تکمیل شده
رم در کامپیوتر 11 دقیقه تکمیل شده
حافظه اولیه و ثانویه 20 دقیقه تکمیل شده
مادربرد در کامپیوتر 17 دقیقه تکمیل شده
سایر قطعات سخت افزاری 21 دقیقه تکمیل شده
انواع پورت های کامپیوتر 12 دقیقه تکمیل شده
بررسی کابل ها 11 دقیقه تکمیل شده
حافظه رام چیست 15 دقیقه تکمیل شده
بایوس چیست 14 دقیقه تکمیل شده
واحد های حافظه 31 دقیقه تکمیل شده
پارتیشن بندی و mbr/gpt و bios/uefi 58 دقیقه تکمیل شده
مبحث بوت لودر 31 دقیقه تکمیل شده
بررسی سیستم عامل 21 دقیقه تکمیل شده
درایور چیست؟ 21 دقیقه تکمیل شده
انواع سیستم عامل ها 15 دقیقه تکمیل شده
تفاوت دو محیط gui و cli 12 دقیقه تکمیل شده
بررسی دقیق نرم افزار سیستمی و کاربردی 18 دقیقه تکمیل شده
کاربرد پسوند فایل 16 دقیقه تکمیل شده
مفهوم سیستم های 64bit و 32bit 25 دقیقه تکمیل شده
تعریف و کاربرد فایل سیستم 18 دقیقه تکمیل شده
مراحل نصب سیستم عامل 28 دقیقه تکمیل شده
مفهوم آنالوگ و دیجیتال 14 دقیقه تکمیل شده
مفهوم ui و ux 10 دقیقه تکمیل شده
مفهوم client و server 8 دقیقه تکمیل شده
تفاوت داده و اطلاعات با دانش 13 دقیقه تکمیل شده

از 40 قسمت آموزش 33 قسمت آن ضبط شده است. بقیه قسمت ها بزودی قرار می گیرند
در پایین بخش محتوای دوره پس از ثبت نام به لینک دانلود آموزش ها دسترسی دارید.

اگر شما به دنبال آموزش کامپیوتر با کیفیت هستید، باید روش‌های آموزشی مختلفی را برای یادگیری کامپیوتر در سطوح مختلف از پایه تا پیشرفته به کار ببرید. با این حال، یادگیری کامپیوتر حرفه‌ای، نیاز به تکرار و تمرین دارد. شما می‌توانید در کلاس‌های آموزشی حضوری شرکت کنید، از منابع آموزشی آنلاین و یا کتاب‌های آموزشی برای یادگیری کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته استفاده کنید و همچنین با تمرین و انجام پروژه‌های عملی، به یادگیری کامل کامپیوتر برسید.

چگونه کامپیوتر یاد بگیرم ؟

در دنیای امروز، کامپیوتر به عنوان یکی از اصلی‌ترین قطبها در حوزه فناوری اطلاعات شناخته می‌شود. از قابلیت‌های کامپیوتر در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود و با توجه به نیاز روزافزون به تکنولوژی، یادگیری کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته به یکی از مهمترین مسائل جامعه تبدیل شده است. در اینجا، با مقدمه‌ای کوتاه درباره یادگیری کامپیوتر شروع می‌کنیم.

چطور باید در زمینه کامپیوتری به یک آدم حرفه‌ای تبدیل شوم؟

توجه کنید اکثر کسانی هم که الان با کامپیوتر به صورت حرفه‌ای کار می‌کنند دقیقاً مثل من و شما روزی از سطح صفر و مبتدی شروع کردند و الان به جایگاه مطلوبی رسیدند با این شرط که زمان گذاشتند و یادگیری کامپیوتر را از پایه و به شکل اصولی شروع کردند.

آموزش کامپیوتر از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش کامپیوتر مقدماتی، به مفاهیم پایه کامپیوتر، سیستم عامل، نرم‌افزارها، و سخت‌افزارها مرتبط می‌شود. اگر شما از هیچ‌چیز نمیدانید، یادگیری کامپیوتر مقدماتی اولین گام شما برای شروع به کار با کامپیوتر است. در این مرحله، شما با مفاهیم اولیه کامپیوتر، تاریخچه آن، سیستم عامل و برنامه‌های کاربردی آن آشنا می‌شوید.

یادگیری کامپیوتر از صفر تا صد

اگر شما به دنبال یادگیری کامپیوتر از صفر تا صد هستید، می‌توانید با روش‌های آموزشی مختلفی مانند دوره‌های آموزشی آنلاین، کلاس‌های حضوری و یا خودآموزی این کار را شروع کنید. در این مرحله، شما باید به تمام جزئیات کامپیوتر آشنا شده و با تمام قابلیت‌های آن آشنا شوید.

یادگیری کامپیوتر به زبان ساده

یادگیری کامپیوتر به زبان ساده به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی مفاهیم پیچیده کامپیوتر را درک کنید. در این روش آموزش، از شیوه‌ها و روش‌های ساده و قابل فهم بهره می‌گیرید تا با استفاده از آنها، به آموزش کامپیوتر به راحتی بپردازید.

آموزش ساده کامپیوتر

در این روش آموزش کامپیوتر برای مبتدیان ، به شما روش‌ها و راهکارهای ساده برای یادگیری کامپیوتر ارائه می‌شود. به عنوان مثال، می‌توانید از کتاب‌های آموزشی سطح پایین، لوح فشرده‌های آموزشی، ویدئوهای آموزشی آنلاین و یا تمرین‌های بسیار کمک بگیرید تا به یادگیری کامپیوتر بپردازید.

آموزش کاربردی کامپیوتر برای همه افراد، از جمله کودکان، بسیار مهم و ضروری است. با توجه به پیشرفت فناوری‌های رایانه‌ای در دنیای امروز، داشتن مهارت‌های لازم برای استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزارهای مختلف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در این مقاله، به بررسی نکات کاربردی کامپیوتر و آموزش لغات کاربردی کامپیوتر برای کودکان، آموزش کاربردی کامپیوتر و آموزش کامپیوتر pdf و آموزش عملی کامپیوتر پرداخته خواهد شد. همچنین، به طور کامل به آموزش مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر، آموزش کامپیوتر icdl، آموزش مجازی کامپیوتر و آموزش آنلاین کامپیوتر پرداخته خواهیم شد.

آموزش کاربردی کامپیوتر شامل تمام نکاتی است که کاربران مبتدی برای استفاده از کامپیوتر به آن‌ها نیاز دارند. این آموزش شامل موضوعاتی مانند استفاده از کیبورد و ماوس، ایجاد پوشه‌ها و فایل‌های جدید، کپی و پست کردن فایل‌ها و ویرایش متن است.

آموزش لغات کاربردی کامپیوتر:
مانند هر زبان دیگر، کامپیوتر نیز دارای لغات و اصطلاحات خاص خود است. برای استفاده بهتر و پیشرفت سریع‌تر در کار با کامپیوتر، آموزش لغات کاربردی کامپیوتر بسیار مهم است. این لغات شامل واژه‌هایی مانند فایل، پوشه، نرم‌افزار، سخت‌افزار و … هستند.

آموزش مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر:
آموزش مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر شامل آموزش و تمرین بر روی هفت مهارت اصلی کاربردی کامپیوتر است. این مهارت‌ها شامل استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزارها، تولید محتوا، مدیریت ارتباطات، حفاظت از امنیت و خصوصیت، تحلیل داده‌ها، حل مسائل و ارائه راه‌حل‌ها و مهارت‌های کارآفرینی هستند.

آموزش کامپیوتر icdl:
ICDL یا International Computer Driving License یک برنامه آموزشی جهانی است که به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزارهای مختلف را بدست آورید. این مهارت‌ها شامل استفاده از ویرایشگر متن، ایجاد پایگاه داده، تولید محتوا و … است.

آموزش آنلاین کامپیوتر:
آموزش آنلاین کامپیوتر شامل مجموعه‌ای از منابع آموزشی اینترنتی است. این منابع شامل ویدیوهای آموزشی، مقالات و دوره‌های آموزشی آنلاین است.

آموزش کامپیوتر به کودکان:
آموزش کامپیوتر به کودکان شامل آموزش مفاهیم پایه کامپیوتر و اصول استفاده از کامپیوتر به صورت ساده و قابل

یکی دیگر از خوبی های این آموزش ها کاملاً کاربردی و عملی بودن آنهاست به شکلی که اگر در جایی از آموزش نکته ای بیان شد بلافاصله مثالی از آن نکته و کاربردش در دنیای واقعی کامپیوتر گفته شد تا شما به درک کاملی از موضوعات مهم و کاربردی برسید همین موضوع باعث می شود تا شما یادگیری کامپیوتر را حرفه ای شروع کنید.

دوره‌های آموزشی کامپیوتر راهی برای پیشرفت در دنیای فناوری

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، اهمیت دانش و مهارت در زمینه‌ی کامپیوتر به شدت افزایش یافته است. به همین دلیل، دوره‌های آموزشی کامپیوتر برای پیشرفت در این عرصه بسیار مهم هستند. در این مقاله به بررسی بهترین دوره‌های آموزشی کامپیوتر می‌پردازیم.

آموزش پیشرفته کامپیوتر

برای کسب دانش و مهارت حرفه‌ای در زمینه کامپیوتر، دوره‌های آموزش پیشرفته کامپیوتر می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. در این دوره‌ها، مطالب پیشرفته‌ی کامپیوتر به صورت جامع و کامل آموزش داده می‌شود.

آموزش کامپیوتر حرفه‌ای

آموزش کامپیوتر حرفه‌ای با هدف آموزش مهارت‌های لازم برای انجام کارهای حرفه‌ای در زمینه کامپیوتر برگزار می‌شود. در این دوره‌ها، مهارت‌هایی مانند برنامه‌نویسی، طراحی وب، پایگاه داده و … آموزش داده می‌شود.

پکیج‌های آموزشی کامپیوتر

پکیج‌های جامع آموزشی کامپیوتر، شامل یک مجموعه از دوره‌های آموزشی در زمینه کامپیوتر هستند. این پکیج‌ها شامل مطالب مبانی کامپیوتر تا مطالب پیشرفته‌ی کامپیوتر هستند. از جمله پکیج‌های آموزشی کامپیوتر می‌توان به پکیج آموزش کامپیوتر صفر تا صد اشاره کرد.

آموزش مبانی کامپیوتر به زبان ساده

به دلیل پیچیدگی مطالب کامپیوتر، بسیاری از افراد ممکن است با یادگیری این مطالب دچار مشکل شوند. آموزش مبانی کامپیوتر به زبان ساده این مشکل را حل می‌کند. در این دوره‌ها، مطالب کامپیوتر به زبانی ساده و قابل درک برای همه آموزش داده می‌شوند.

آموزش کامپیوتر از صفر تا صد

دوره‌ی کامل آموزش کامپیوتر از صفر تا صد، برای افرادی که هیچ دانشی در زمینه کامپیوتر ندارند، مناسب است. در این دوره، ابتدا مطالب اولیه و مبانی کامپیوتر به صورت کامل آموزش داده می‌شود و سپس به مطالب پیشرفته‌ی کامپیوتر پرداخته می‌شود.

دوره‌ی آموزش کار با کامپیوتر صفر تا صد، برای افرادی که قصد دارند با کامپیوتر به عنوان یک کاربر عادی کار کنند، مفید است. در این دوره، مطالبی مانند استفاده از نرم‌افزارهای مختلف، مرورگر اینترنت و … آموزش داده می‌شود.

آموزش جامع کامپیوتر

دوره‌های آموزش جامع کامپیوتر، شامل تمامی مطالب کامپیوتر از مبانی تا مطالب پیشرفته می‌شوند. این دوره‌ها معمولاً شامل فیلم‌های آموزشی، جزوات و تمرینات عملی هستند و به شما در یادگیری مهارت‌های لازم برای کار با کامپیوتر کمک می‌کنند.

همانطور که مشاهده کردید، دوره‌های آموزشی کامپیوتر، برای پیشرفت و کسب مهارت در این عرصه بسیار مهم هستند. انتخاب بهترین دوره آموزشی کامپیوتر به شما در یادگیری مهارت‌های لازم برای کار با کامپیوتر کمک می‌کند. در نهایت، توصیه ما به شما این است که برای انتخاب دوره‌ی مناسب، با توجه به سطح دانش خود و هدفی که در این عرصه دارید، به دقت اقدام کنید.

چطور  کیفیت این آموزش را تضمین می کنید؟

دوستان من از شما می خواهم تمام اینترنت را زیر و رو کنید اگر توانستید دوره ای مشابه با این سرفصل ها و با این مبلغ پیدا کند من ده برابر هزینه دوره را به شما خواهم داد.

عزیزان کسی که تازه بخواهد کامپیوتر را یاد بگیرید الان هزینه دوره حضوری چند میلیون و دوره آنلاین هم به نظر من برای کسی که می خواهد یادگیری را شروع کند متأسفانه نداریم.  در ضمن اگه آموزش اصولی و عملی به شما دهند که اکثرا هم آموزش ها بدرد افراد مبتدی نمی خورد چون درواقع به شما ماهی گیری را یاد نمی دهند و با کوچکترین مسئله ای شما به دردسر خواهید افتاد و توان حل آن را ندارید.

در عوض ما از سطح پایه و با شکل کاربردی مبانی کامپیوتر به شما آموزش می دهیم. پس تردید را کنار بگذارید و یادگیری را شروع کنید.

::: دوره‌های مفید دیگر :::
نتیجه‌ای پیدا نشد.